Hej,

świetnie, że wpadłeś. Cieszę się, że interesujesz się moją niecodzienną działalnością i wyzwaniami jakich się podejmuję lub podjąć zamierzam. Jak do tej pory znany jestem z tego, że pojechałem na UltraMana (10km pływanie + 421km jazdy na rowerze + 84km biegu) skopać parę tyłków, o czym dumnie opowiedziałem w gazecie. Parę tyłków faktycznie skopałem, a o moich początkach możesz przeczytać w poniższym linku:

koszulka

 

Skoro już tu jesteś to zastanawiasz się dlaczego warto ze mną współ­pra­co­wać? Najpierw jednak pomyśl czy

Czy znasz jakiegoś  UltraMana?

 

Jestem jakiś inny, niż cały ogół ludzi na tym świecie. Na dzień dobry odżywiam się tylko roślinami. Angażuję się tylko w niestandardowe, unikalne akcje. Lubię robić to co dla innych jest niemożliwe, a dotykając po drodze wielu porażek i tak, zawsze osiągam swój cel. Wierzę w siebie i odpowiadam za wszystko, co robię. Polegam na tym, co wymyślę i to realizuję. Piszę swoją historię,  inspirując się tym, co nierealne.                                                                                                                          

Wracając do pytania: to mało prawdopodobne, że znasz kogoś z tytułem ULTRAMAN. Po 20-tu latach nieobecności Polaka na tego typu zawodach jestem drugim, który je ukończył. Na całym świecie, po ponad 30-to letniej historii tych zawodów, finiszerów jest zaledwie 700.

 

„Łatwo pokonuje się sam wyścig, o wiele trudniej się do niego przygotować”.

Wielu ludzi widzi w tym co robię tylko niemożliwe. Ja po prostu mówię: jeśli głęboko w coś wierzysz, a jeszcze więcej poświęcasz każdego dnia by to zrealizować, to bez względu na wynik wygrywasz, często z samym sobą. I wtedy to mało realne staje się realnym, więc zawsze warto walczyć.

TVP Sport

 

Przede wszystkim współ­pra­ca mu­si przy­nieść ko­rzyść trzem stro­nom – Czy­tel­ni­kom, To­bie oraz mi. To co na pewno może Cię zainteresować to duże wsparcie medialne jakie otrzymuję mediów. Na rok 2015 na moje przygotowania i starty otrzymałem patronat medialny TVP Sport w ramach którego zobaczysz:

  • emisje materiałów filmowych z zawodów w: TVP1, TVP2, TVP Info (newsy) oraz TVP Sport (reportaże, promocja),
  • informacje na stronie internetowej sport.tvp.pl. Sumaryczna widownia trzydniowych zawodów, to ok. 12 mln widzów.

 

Adam Sułowski

 

Czy możemy wspólnie zrobić oprócz biegania?

Możemy razem opowiedzieć przepiękną historię… A znasz historię Baumgartnera skaczącego na Ziemię z kosmosu? UltraMan, to historia poniekąd z kosmosu i do opowiedzenia na 100 różnych sposobów, a z której inspiracje mogą czerpać tysiące osób. Ludzie mogą nauczyć się wizualizować i urealniać własne zwycięstwa, a setki tysięcy z nich można zachęcić do aktywności fizycznej. Możemy zrobić świetny dokument na youtube i do telewizji, czy informacje prasowe i newsy w programach telewizyjnych, które będą generować ogromny zasięg. Takie historie powinny służyć społeczeństwu, motywować do podejmowania wyzwań i pomagać  realizować swoje cele. Właśnie z Twoją pomocą setki, tysiące zrealizują swe życiowe i nieosiągalne dotychczas wyzwania.  A mnie przybliży to do Mistrzostw Świata UltraMan,  w tym niesamowitym i jednym z najtrudniejszych wyścigów wytrzymałościowych na świecie.

 

Pytania jakie musisz sobie zadać…

  • Czy Twoja marka potrzebuje zmotywowanego przewodnika, który pokazuje, że na długich dystansach nikt nie może się z nim równać i nie ma drugiego takiego śmiałka w Polsce, a na świecie jest ich tylko 35 ?
  • Czy Twoi klienci chcą widzieć Twoją markę jako rozwijającą się dynamicznie i mogącą sprostać największym wyzwaniom współczesnego sportu i cywilizacji ?
  • Czy chcą widzieć, jak Twoja firma podejmuje nowe wyzwania, pokonuje nieosiągalne bariery i realizuje nierealne dla innych cele ?
  • Czy sport w wydaniu ekstremalnym na najwyższym światowym poziomie może być ważny dla wizerunku Twojej marki i dać jej sukces oraz pomóc w spełnianiu misji? i czy ma wpływ na  kreowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy,  marki?
  • Czy odbiorcy, telewidzowie i słuchacze radiowi, amatorzy i wytrawni już sportowcy, dzięki naszej współpracy wyznaczą sobie swoje nieosiągalne dotąd cele i będą się chcieli utożsamiać inspirowani z podobnymi wyzwaniami ?
  • Czy Twoja firma jest w stanie utożsamić się z projektem i podjąć decyzje wspierające moje niestandardowy cele?

 

Jeśli jesteś zainteresowany dokładną ofertą to podeślij maila z zapytaniem o pakiety sponsorskie i dokładny plan na 2016 rok.

Jeśli interesują Cię inne niestandardowe inicjatywy to zajrzy do mojego Bucket list:

728x90-strakman

 

(Visited 337 times, 1 visits today)