Magiczny eliksir regeneracyjny ala Rafał Majka – do it!

0

Żeby notować progres w życiu i w tym co się robi, dobrze jest być wypoczętym. Znam kilka rodzajów uczucia wypoczęcia. Jeden to psychiczny, a inny to fizyczny. Najbardziej lubię wstawać z rana kiedy czuję się dobrze, a moje słowa brzmią odmiennie niż te na poniższym filmie:

Uczucie, że więcej już nie mogę miałem ostatni raz na double ironmanie. Nie ze względów takich że moje mięśnie nie mają już siły, a bardziej że układ nerwowy nie może już tego znieść. Czasem potrzebujemy placebo, które podniesie nas psychicznie, a kiedy indziej potrzebujemy lepiej się odżywiać lub po prostu kimnąć.

Dawno nic nie wrzucałem na youtubka. Ostatnio trenowałem trochę ciężej i postanowiłem zrobić filmik na temat: Magicznego eliksiru Rafała Majki i innych kolarzy, który powoduje, że jesteśmy w stanie „regenerować” się szybciej. Czy tak faktycznie jest? Na pewno nie zaszkodzi jeśli popróbujesz pić to regularnie. Teraz cyk filmik, a poniżej jeszcze przepis:

Przepis

Eliksir przygotowujemy na oko. W zależności od tego ile jesteśmy w stanie go wypić. Dokładniej rzecz ujmując to jaką jego gęstość i zawartość będziemy w stanie przełknąć.

Ja zazwyczaj używam:

  • 2 cytryny,
  • 1 duży korzeń imbiru,
  • 2 pomarańcze,
  • 1-2 łyżeczki kurkumy
  • czasem daję jabłko kwaśne babci Smith – Granny Smith
  • woda – w zależności jaką gęstość i ilość będziesz chciał wypić – daj ze 2 szklanki

Spróbuj pić regularnie. Duża ilość przeciwzapalnych „składników” na pewno dobrze wpłynie na Twoją regenerację i system immunologiczny. Stosuj regularnie. Nie musisz czytać ulotki i konsultować się lekarzem jeśli nie jesteś uczulony na żaden ze składników.

Powodzenia i daj znać jako poszło.

Warszawa, 28sty 2017

(Visited 3 037 times, 1 visits today)

About author

Adam Sułowski

Adam Sułowski to Ultra Triathlonista, Organizator Hunt Run - Polowanie na Biegaczy, autor Ultra Kukbuk StrąkMan'a i Time 2 Tri i przede wszystkim StrąkMan. Moim celem numer jeden jest wyścig na dystansie UltraMan - 10km pływania, 421km jazdy na rowerze, 84km biegu. Planem numer jeden są Mistrzowstwa Świata UltraMan na Hawajach. Misją jest znalezienie balansu w życiu między tym co nierealne i osiągalne poprzez przemierzanie drogi z punktu A do punktu B. Coraz częściej dostrzegam jednak, że: "Sztuka życia polega na tym by cieszyć małym, a wytrzymywać najgorsze." W.H. Double IronMan Finisher - 7,6km pływania + 360km jazdy na rowerze (avs 31,1km/h) + 84km bieganie - 23h53min! UMUK Finisher- 10km pływania + 421km jazdy na rowerze + 84 bieganie

No comments

Przeczytaj także

UltraMana – cz.3

„Inni ludzie nie muszą wiele po mnie oczekwiać.. ,ale ja mam wysokie oczekiwania co do siebie” Po tych 274km jazdy byłem wypruty głównie psychicznie. Wszystko ...
0

Your Cart