Jak skończyć trening? – On mnie wtedy wytłumaczył

0

Listopad to ciężki okres. Dziś akurat świeci słońce i jest to jeden z tych dni że przyjemnie wyjść z rana sie przebiec. Choć po głowie mi chodziło dziś: weź może popracuj z rana, a później zrobisz jeden trening i na dobranoc zrobisz drugi. Ostatecznie porzuciłem głupie myśli, ubrałem i wyszedłem. Biegłem, ale wydawało mi się, że mam jakieś slow-motion i że biegnę jakoś powoli. Dawno mi się tak nie dłużyło, a biegam tymi samymi ścieżkami dość często i jakoś przelatuję przez nie szybko. Wlazłem na boisko żeby porobić trochę ćwiczeń biegowych. Po czwartej serii pomyślałem, żeby sie zawinąć. Wtedy przypomniał mi się hype na memy Lecha Wałęsy. Tak sobie pomyślałem co on mógłby mnie tera powiedzieć. On mnie wtedy powiedział: weź skończ ten trening porządnie.   

Skończyłem zatem porządnie jak przystoi. Wracając kupiłem jeszcze owsiankę w sklepie na rogu. Trochę mnie kusiło żeby nakupić jakiegoś gówienka. Wtedy sobie pomyślałem co by Lechu powiedział: powiedziałby idąc głodny i spragniony do sklepu trzymaj się swojej listy zakupów. Tak zrobiłem ostałem tylko przy płatkach owsianych. 

Teraz tak sobie myślem, że fajnie przekładać internetowy hype/głupotę w coś pożytecznego. Jakby nie było z tego śmiechu i nie widziałbym jego przemiłej mordki to może bym zracjonalizował wiele rzeczy i trening ukrócił mimo całej jego świętości i nakupił coś niepotrzebnego w sklepie. 

Teraz z kolei jest połowa dnia, a mnie tchnęło na pisanie. Myślem sobie znowu co by powiedział Lechu. Powiedziałby: Nie czas na dupogodziny, weź siem do roboty bo trza iść do przodu. Tym akcentem zakończymy na dziś, a Ty zastanów się co by Tobie teraz powiedział nasz kochany Lechu. Może wstań od komputera i idź albo skoncentruj się na robocie i wyłącz wszystko co Cię rozprasza.

Pozdrawiam ELO

Warszawa, 23 Listopad 2016

(Visited 370 times, 1 visits today)

About author

Adam Sułowski

Adam Sułowski to Ultra Triathlonista, Organizator Hunt Run - Polowanie na Biegaczy, autor Ultra Kukbuk StrąkMan'a i Time 2 Tri i przede wszystkim StrąkMan. Moim celem numer jeden jest wyścig na dystansie UltraMan - 10km pływania, 421km jazdy na rowerze, 84km biegu. Planem numer jeden są Mistrzowstwa Świata UltraMan na Hawajach. Misją jest znalezienie balansu w życiu między tym co nierealne i osiągalne poprzez przemierzanie drogi z punktu A do punktu B. Coraz częściej dostrzegam jednak, że: "Sztuka życia polega na tym by cieszyć małym, a wytrzymywać najgorsze." W.H. Double IronMan Finisher - 7,6km pływania + 360km jazdy na rowerze (avs 31,1km/h) + 84km bieganie - 23h53min! UMUK Finisher- 10km pływania + 421km jazdy na rowerze + 84 bieganie

No comments

Przeczytaj także

Co czujesz gdy wracasz z podróży?

Miesiąc temu skończyłem podróż. Miesiąc temu ścignąłem się Podwójnym Ironie. Wciąż nie mogę wrócić do rzeczywistości. Przez miesiąc żyłem w innym świecie. Teraz wciąż żyję, ...
0

Your Cart